Kontakt

 

Besöksadress

Kvänums Järn AB
Tegelbruksgatan 4
535 30 Kvänum 

Öppettider

Vardagar 07.00 - 17.00
Kontakta oss på tel: 0512-930 55
Du kan även mejla oss på info@kvanumsjarn.se

Niklas Karlsson
Ledning / VD     Inköp
Mob: 070-341 81 38
Tel: 0512-301 461
niklas@kvanumsjarn.se

Christer Palmenäs
Säljare / Platschef
Mob: 070-190 38 19
Tel: 0512-301 358
christer@kvanumsjarn.se



Magnus Berntsson
Butik / Inköp
Tel: 0512-301 350
magnus@kvanumsjarn.se
Dick Johansson
Lager



Elisabeth Andersson
Ekonomi
Tel: 0512-301 352
elisabeth@kvanumsjarn.se


Elin Hermansson
Webborder / Butik
Tel: 0512-301 351
elin@kvanumsjarn.se



Ronny Velander
Service / Lager
Tel: 0512-301 354
ronny@kvanumsjarn.se

Rickard Rang
Service / Lager
Tel: 0512-301 355
rickard@kvanumsjarn.se

 

Kontakta oss

Har du några funderingar? Fyll i dina uppgifter i formuläret nedan så kontaktar vi dig.
Namn: *
Företag:
E-postadress:
Telefon: *
Meddelande: *