Kontakt

 

Besöksadress

Kvänums Järn & Maskin AB
Tegelbruksgatan 4
535 30 Kvänum 

Öppettider

Vardagar 07.00 - 17.00
Kontakta oss på tel: 0512-930 55
Du kan även mejla oss på info@kvanumsjarn.se


SOMMARTIDER

Vecka 27, 28,29,31,32 Öppet vardagar 07.00-16.00
Vecka 30. STÄNGT!
Under denna tid är webshopen öppet som vanligt men observera att längre leveranstider kommer förekomma!




Niklas Karlsson
Ledning / VD    
Inköp / Ekonomi

Mob: 070-341 81 38
Tel: 0512-301 461
niklas@kvanumsjarn.se

Fredrik Lindkvist
Ledning / VD
Plåt
Tel: 070-799 66 85
fredrik@kvanumsjarn.se


Magnus Berntsson
Butik / Inköp
Tel: 0512-301 350
magnus@kvanumsjarn.se

Rickard Rang
Service / Lager
Tel: 0512-301 355
rickard@kvanumsjarn.se

Ida Andersson
Butik / Administration
Tel: 0512-301 358
ida@kvanumsjarn.se

Elin Hermansson
Webborder / Ekonomi
Tel: 0512-301 351
elin@kvanumsjarn.se


Dick Johansson
Lager / Butik

 

 

 

 

Kontakta oss

Har du några funderingar? Fyll i dina uppgifter i formuläret nedan så kontaktar vi dig.
Namn: *
Företag:
E-postadress:
Telefon: *
Meddelande: *