Kontakt

 

Kvänums Järn - din specialist på elverk & motorsvetsar

Hos oss hittar du allt du behöver när det gäller mobila elverk, pumpar, svetsar, kompressorer, verktyg m.m.

Du kan alltid vända dig till oss för tips och kostnadsfri rådgivning inför ditt köp. Vår målsättning är att alla kunder ska vara 100% nöjda med sina varor, oavsett om det gäller ett elverk, dieselvärmare eller en tumstock.

Kontakta oss vid ditt köp av elverk för hjälp med rätt modell och bästa pris efter just ditt behov!

Välkommen till Kvänums Järn!

Besöksadress

Kvänums Järn & Maskin AB
Tegelbruksgatan 4
535 30 Kvänum 

Öppettider

Vardagar 07.00 - 16.00
Kontakta oss på tel: 0512-930 55
Du kan även mejla oss på info@kvanumsjarn.se



Niklas Karlsson
Ledning / VD    
Inköp / Ekonomi

Mobil: 070-341 81 38
Tel: 0512-301 461
niklas@kvanumsjarn.se

Fredrik Lindkvist
Ledning / VD
Plåt
Tel: 070-799 66 85
fredrik@kvanumsjarn.se


Magnus Berntsson
Butik / Inköp
Tel: 0512-301 350
magnus@kvanumsjarn.se


Joakim Karlsson
Utesäljare
Mobil: 072-050 54 56
Tel: 0512-301 357
joakim@kvanumsjarn.se

Ida Andersson
Butik / Administration
Tel: 0512-301 358
ida@kvanumsjarn.se

Elin Hermansson
Ekonomi / Webborder
Tel: 0512-301 351
elin@kvanumsjarn.se

Dick Johansson
Lager



Rickard Rang
Service / Lager / Verkstad
Tel: 0512-301 355
rickard@kvanumsjarn.se

 

 

 

Kontakta oss

Har du några funderingar? Fyll i dina uppgifter i formuläret nedan så kontaktar vi dig.
Namn: *
Företag:
E-postadress:
Telefon: *
Meddelande: *